Mikro Kaynak Fiyatları

Kaynak Saç Fiyatları

Satışını yaptığımız kaynak saçlarımızın fiyatları için BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mikro Saç Kaynak Fiyatları ve Standart Kaynak Saç Çeşitlerine Göre

Fiyatlandırma Nasıl Oluyor?

Saç Kaynak Fiyatları saç kalitesine uzunluğuna ve yapılacak olan sisteme göre fiyatlandırılmaktadır. Saçları seyrek olan bir kişinin saçlarına ilave yapılabilecek saç kaynağı miktarı 100 adet yada 60 gramdan başlayarak 250 adet yada 200 gram saça kadar takılabilmektedir.

Bir çok kişinin merak ettiği şey her firma takılan saç için faklı fiyat vermektedir.

Bunun nedenini şu şekilde açıklayabiliriz. ortalam bir boncuk saç kaynak için ideal dolgunluk 0,6gr dır tani 100 gram saçta 166 adet saç mevcuttur. Daha kalın saç boncuğun içerisinden geçmez. Ancak ne yazıkki piyasada ucuz kayank fiyatları vermek adına bir çok firma 0,45gram yani 100gram saç içerisinde 222 adet saç takabilmektedir. Elbette bu bir aldatmadan başka bir şey değildir. size daha ucuz fiyat vererk gramaj olarak daha az saç takan firmaların tekliflerini iyi düşünerek değerlendirin.

Ayrıca saç kaynak fiyatları saçlarınıza takılacak olan kaynak adet ve ya gramajına, uzunluğuna, rengine ve saçınızda uygulanacak kaynak saç yöntemine görede belirlenebilmektedir.

Bu Saç Kaynak Fiyatları sayfasında görmüş olduğunuz Fiyatlar merkezimizde uzmanımız tarafından kaynak uygulama ve saç dahil fiyatlardır. Eğer Saç Kaynak Satın Almak İstiyorsanız evaperuk.com online peruk satış sitemizden Kapıda ürün teslimatında Ödeme ile İstediğiniz Renk kaynak saç Siparişi verebilirsiniz.

Satın alaacağınız saç kaynakları eva peruk kaynak merkezi garantisi ile satılmaktadır. Resmi web sitemizde satışı yapılan her çeşit saç kaynakları merkezimizde 7 aşamalı kalite konrolünden geçerek sadece 1. sınıf doğal saç kaynağı satışı yapılmaktadır. İsteğinize göre farklı uzunluk ve şekillerdede güven içinde alışveriş yapabileceğiniz Türkiye’nin resmi peruk, postiş, ham saç siparişi verebileceğiniz İzmirdeki tek web sitesidir.

Saçlarınıza ne kadar miktarda saç kaynak gider? Bunu saç kaynak uzmanımızdan alacağınız randevu ile kaynak saç öncesi tespit edebilirsiniz. Boncuk saç kaynak uygulamaları ortalama bir saç için genel olarak 150 adet ial 200 adet saç arası yeterlidir. Mikro kaynak saç uygulamalrı için minumum 100gram ila 250 gram arası saç kullanılabilmektedir.

  • Boncuk saç kaynak uygulaması ortalama 1,5 saat süremektedir.
  • Mikro kaynak saç uygulaması 100 gram saç 2,5 saat sürmektedir.

Saçınıza takılacak saç miktarı ila bu süre azalabilir yada uzayabilir. En doğru tahmini kaynak saç uzmanımız ile görüştükten sonra öğrenebilirsiniz.